
Op dinsdag 2 oktober om 19.30 uur wordt de gemeenteraad van Rheden bijgepraat over de omgevingsvisie Buitengebied. Op 15 november organiseren we voor alle betrokkenen weer een gebiedsconferentie.
De presentatie wordt gegeven door LOS Stadomland, in opdracht van de gemeente Rheden.
Tijdens de oriëntatieavond van de gemeenteraad komen het proces tot nu toe en de hoofdthema’s voor de omgevingsvisie aan bod.
We willen in de omgevingsvisie doelstellingen vastleggen voor het gebied en meer ruimte geven voor nieuwe ontwikkelingen. Tegelijkertijd willen we het typisch Rhedense karakter met zijn gebiedskwaliteiten van natuur, landschap, cultuurhistorie enzovoort behouden.
We willen in de omgevingsvisie werken aan de hand van zeven integrale thema’s. Daarnaast stellen we voor om aan de hand van vier gebieden meer gebiedsgericht te werken. Voor elk gebied willen we betrokkenen uitnodigen om gezamenlijk een gebiedsplan te maken.
Oriëntatieavond
De oriëntatieavond van de gemeenteraad van Rheden start om 19.30 uur in het gemeentehuis in De Steeg, Hoofdstraat 3.
Meer informatie over deze vergadering is terug te vinden via www.rheden.nl/gemeenteraad
Gebiedsconferentie 15 november
Op donderdag 15 november organiseren we een tweede gebiedsconferentie om de voorstellen voor de omgevingsvisie met u meer in detail te bespreken. Meer informatie over deze gebiedsconferentie volgt binnenkort via deze projectwebsite.